Dini İslami Düğün İletişim  
 
 
ANASAYFA İSLAMİ DÜĞÜN DÜĞÜN İLAHİ EKİBİ SEMAZENLİ DÜĞÜN REFERANSLARIMIZ VİDEOLARIMIZ SANATÇILARIMIZ İLETİŞİM
     
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
İslami Organizasyon  
  İslami Organizasyon   Açılış Balon Süsleme
  İslami Organizasyon   Sahne Işık ve Ses
  İslami Organizasyon  
  İslami Organizasyon  
  İslami Organizasyon  
 
 
Dini Düğün Paket Program
 
Dini Düğün Paket Program
 
Dini Düğün Paket Program
 

 

     
  İslami Organizasyon Paket Programlar  
     
 
 
 
• 1 Sunucu / Organizasyon öncesinde gerekli bilgileri edinip program akışını planlayan, sunan ve organize eden, programın sonuna kadar organizasyonun tüm bölümüne hakim ve alanında profesyonel bir sunucu.
 
• 1 Sanatçı / Günün anlam ve önemine uygun repertuar çalışması yapıp, semazen eşliğinde ilahi ve ezgilerini söyleyen, piyasanın en önde gelen isimlerinden bir sanatçı
 
• 3 Müzisyen / Alanında profesyonel ve sanatçımız ile repertuar hazırlığı, çalışmalarını yapan sürekli ekibimizle çalışan saz ekibi.
 
• 3 Semâzen / En uygun alanı seçip bütün misafirlerin görebileceği bir yerde ve kareografik uyumla aynı anda başlayıp aynı anda sonlanan semâ gösterisinde sürekli ekibimizle birlikte hareket eden, gösteriye uygun kıyafetleriyle semâzenlerimiz.
 
• 1 Animatör / Organizasyonun en başında gelen misafirlerin beraberindeki çocukları bir araya toplayan, onlarla organizasyon boyunca ilgilenen ve bir arada tutup eğlendiren animatörümüz.
 
Not: Fiyatlarımız organizasyonun yapılacağı bölgeye göre değişiklik gösterebileceğinden lütfen telefon ile arayarak bilgi alınız. 0542 223 21 02
 
 
 
 
  Sunucu  
  Program açılışı öncesi tüm akışı hazırlayan, vakitlerini belirleyen ve bunların takibini organizasyonunu yapan, alanında profesyonel bir sunucu ile tüm program baştan sonra kontrol altındadır.  
     
 
       
 
  Sanatçı  
  İslami müzik piyasasının ileri gelen sanatçılarından, sizlerin de talepleri doğrultusunda belirlenebilen, profesyonel albümlerle büyük kitlelere hitap edebilen ve organizsyonunuza en yakışır repertuarı ile hareket eden sanatçı kadromuz tüm müzikleri canlı olarak söylemektedir.  
     
 
       
 
  Müzisyen  
  Her biri birbirinden değerli, alanında eğitimli, islami müzik piyasasının tüm eserlerine hakim ve ses akustiği konusunda uzman müzisyen kadromuzda dilediğiniz saz ekibi organizasyonlarımızda bizlere eşlik etmektedir.  
     
 
       
 
  Semâzen  
  Allah'a olan aşk ile harekete geçmeyi, kulluğunu idrak ederek "İnsan-ı Kamil" e doğru yönelişini ifade edebilmek için "Aşk" ile dönen semâzen ekibimiz, kaidelere uygun tavırlarla ve semâ gösterisine özel farklı kostümleriyle, birbirlerine olan uyumu kareografilerini en iyi şekliyle sergileyebilmektedir.  
     
 
       
 
  Animatör  
  Organizasyonuza katılan misafirlerinizin çocuklarının mekan içerisinde karışık görüntü oluşturmamaları adına onları teslim alan ve işlerinde uzman animasyon ekibimiz palyaço, çizgi film karakterleri gibi kılıklara girerek onlarla yüz boyama, yarışmalar, eğlence oyunları ile ilgilenerek huzurlu bir ortam sağlamaktadırlar.  
     
 

 

 
     
 
   
İslami Düğün Sosyal Medya Facebook İslami Düğün Sosyal Medya Twitter
| | | | | |
Ebrar Organizasyon